Dowiedz się więcej o F-Secure

Marka F-Secure od 1988 r. stoi na straży bezpieczeństwa cyfrowego, rekomendując najlepsze w branży programy antywirusowe oraz oprogramowania szyfrujące. Wieloletnie doświadczenie przekładające się na zaufanie w środowisku nowych technologii oraz wśród milionów klientów prywatnych i biznesowych potwierdza wiarygodność produktów, które firma sprzedaje na całym świecie. Ponad 200 operatorów i tysiące partnerów IT daje gwarancję ich najwyższej jakości.

F-Secure Protection Service for Business został stworzony po to, aby sprostać trudnym wyzwaniom. Jest produktem, który na bieżąco dostosowuje się do potrzeb rynku i jego użytkowników. Ty korzystasz z jego nowatorskich możliwości, a on odpłaca się perspektywą konkretnych korzyści. F- Secure to partner, dla którego bezpieczeństwo i ochrona jest priorytetem.

Rozwiązania F-Secure wykraczają poza tradycyjną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Wielokrotnie nagradzane produkty zabezpieczają urządzenia na wszystkich poziomach, dając narzędzia do bezpiecznego zarządzania siecią. Zastosowanie pionierskich technologii, takich jak analiza heurystyczna i behawioralna, analizowanie dużych zbiorów danych i badanie informacji o zagrożeniach dostarczanych w czasie rzeczywistym przez F-Secure Security Cloud pozwoliło PSB zajmować najwyższe podia w międzynarodowych testach i zdobywać nagrody AV-TEST Best Protection.

F-Secure jako jedyny producent otrzymał to wyróżnienie cztery razy z rzędu w latach
2011, 2012,  2013 i 2014.

Kto by nie chciał działać z najlepszymi?

Related Posts

0