Promocja na antywirus F-Secure – kod rabatowy 20%

F-Secure Computer Protection (worksation security), to doskonałe oprogramowanie antywirusowe przeznaczone na Mac OS X lub Windows, charakteryzujące się wysoką skutecznością wykrywania realnych i potencjalnych zagrożeń. Od teraz możesz je nabyć jeszcze taniej. Sprawdź, co zrobić, by uzyskać 20% rabatu na computer protection

Co można zyskać?

Największą korzyścią, wynikającą z zakupu systemu F-Secure, jest oczywiście… F-Secure. Jest to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej innowacyjnych systemów antywirusowych na świecie. Oto największe korzyści, wynikające z jego zainstalowania:

1. Możliwość skorzystania z potencjału wielosilnikowej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Jest ona znacznie skuteczniejsza, niż ochrona oparta na tradycyjnych sygnaturach!

2. Potencjał DeepGuard – w ten sposób nazwano nowy system ochrony przed zagrożeniami, który oparto na innowacyjnej, sztucznej inteligencji i maszynowym uczeniu się.

3. Inteligentne zarządzanie poprawkami – dzięki systemowi Software Updater, aplikacja automatycznie wyszukuje luki w systemie i łata je za pomocą dodatkowych aktualizacji.

4. Web Content Control – funkcja blokująca dostęp do wszystkich stron o wątpliwej reputacji.

5. Device Control – to kolejna, zaawansowana funkcja, chroniąca komputer przed zagrożeniem płynącym z zainfekowanych urządzeń zewnętrznych, takich jak nośniki pamięci, kamerki internetowe itd.

Jak skorzystać z promocji na av F-Secure ?

Przypomnijmy, że ten zaawansowany system antywirusowy możesz mieć znacznie taniej. Jak?

  • Przejdź na  https://fsecure-psb.pl/produkt/f-secure-psb-computer-protection/
  • Wybierz ilość licencji. Zamówienie można złożyć już od 1 licencji.
  • Przed sfinalizowaniem transakcji za pośrednictwem naszej strony www, wprowadź kod rabatowy fsecure2018 uprawniający do zniżki 20%.
  • Sfinalizuj transakcję. Do 5 dni otrzymasz swojego nowego, innowacyjnego antywirusa.

Pamiętaj, że jeśli za pośrednictwem naszego kodu rabatowego kupisz F-Secure antywirus promocja w żaden sposób nie wpłynie na spadek funkcjonalności Twojego oprogramowania!

Related Posts

0