Potężne, nowoczesne i zaprojektowane, by stawiać czoła coraz większym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem w możliwie najprostszy sposób. Protection Service For Business jest wiodącym rozwiązaniem do ochrony urządzeń końcowych

Program antywirusowy F-Secure Protection Service for Business daje Ci szeroką gamę możliwości
użytkowania oraz długofalowe korzyści.

Po pierwsze, dba o Twój portfel, dając więcej za te same pieniądze. Jak to możliwe? Po prostu masz teraz jedno kompleksowe oprogramowanie antywirusowe, które chroni wszystkie Twoje urządzenia. Nie musisz tym samym duplikować swojej pracy, konfigurować ani konserwować wielu różnych produktów. Po drugie, instalacja naszego antywirusa jest prosta i intuicyjna. Po trzecie, ograniczasz Twój wkład czasowy w zarządzanie programem do minimum. Dzięki centralnej konsoli administracyjnej możesz kontrolować wszystkie czynności z jednego miejsca – wdrażasz, monitorujesz i cieszysz się pełną ochroną systemów. Masz pod kontrolą ogólny status bezpieczeństwa całego środowiska IT, łącznie z urządzeniami mobilnymi. Program na bieżąco kontroluje potencjalne zagrożenia oraz pobiera najnowsze aktualizacje, a Ty zyskujesz więcej czasu dla siebie.

Co więcej może zrobić dla Ciebie program antywirusowy?

Wiesz już, że F-Secure Protection Service for Business chroni wszystkie punkty końcowe, od komputerów stacjonarnych przez urządzenia mobilne i serwery, a także pobiera informacje o zagrożeniach w czasie rzeczywistym dzięki F-Secure Security Cloud. Ponadto ma dla Ciebie jeszcze kilka istotnych korzyści. Wyposażony w funkcję DeepGuard zapewnia ostateczną i kluczową warstwę zabeczeń, która chroni przed niespodziewanymi zagrożeniami, mogącymi atakować również luki w zabezpieczeniach. Wysoce zaawansowana technologia DeepGuard kontroluje procesy zachodzące w aplikacjach, przechwytując potencjalnie szkodliwe działania. Co to oznacza w praktyce?

Funkcja DeepGuard posiada możliwość identyfikowania i zablokowania złośliwego oprogramowania, zanim jeszcze próbka zostanie wychwycona i poddana analizie. Gdy uruchamiasz nowy program jego aktywacja zostaje celowo opóźniona, aby szczegółowo zweryfikować jego reputację i częstotliwość występowania pliku. Następnie program zostaje uruchomiony w tzw. ograniczonym środowisku, aby finalnie przeprowadzić analizę jego działania oraz wykrycie ewentualnych luk w zabezpieczeniach.